O NÁS

V roce 2010 se setkal dva dospělé muže. Mohlo by se zdát, že po cestě již definované profesionální. Ukázalo se však, že v květnu společný sen a rozhodli k jejich provádění. Tímto způsobem se společnost TISSOTOYS specializující se na výrobu akční figurky.

Naše výrobky jsou novinkou na trhu, a sběratelskou hračkářský průmysl. Naším cílem je realizovat nejtajnější sny a vyzývající úsměv na tvářích velkých a malých dětí, stejně jako připomínající vzpomínky na starší generace. Sběr miniatury TISSOTOYS umožňuje vytvářet jedinečné sbírky. jejich hraní není zapomenuta zážitek! Všechny výrobky TISSOTOYS kombinuje vysokou kvalitu, bezpečnost a moderní design.

Naše postavy nejsou jen hračky z kultovních hrdinů pohádek a komiksů, to je také, a možná především, nádherné okamžiky dětství po celé generace. Pro stimulaci povědomí o historických, zastavte vzpomínky dospělých a za stálého míchání představivost dětí je sbírka postav z nadčasových, známých a populárních pohádek, komiksů, románů a literárních osobností spjatých s historií polské a Evropy.

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY

Výsledkem dvou let probíhající přípravné fázi výroby jsou hračky, které s pozoruhodnou věrností a starostlivostí reprodukovat jejich prototypy. Výjimečný detail dosaženo v důsledku úzké spolupráci s licencí, historiků a fanklubami od návrhu přes výrobu prototypů, ruční malování konečný produkt. Správnost a přesnost tvaru a mimořádnou pozornost k detailu bude plně uspokojí potřeby dětí, rodičů a sběratele.

BEZPEČNOST

Vzhledem k tomu, zdraví a bezpečnost našich nejmladších zákazníků ovládané hračky vyrobené u nás se provádí v každé fázi jejich vzniku. Figurky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu ATPC, mají certifikáty a osvědčení vyžadované podle nové směrnice směrnice Rady 2009/48 / ES Evropského parlamentu a Rady o bezpečnosti hraček. Všechny naše hračky byly testovány oznámený subjekt - Výzkumný ústav "KOMAG" - pro dodržování norem EN 71 a získal kladné stanovisko. Podle současných předpisů, které byly klasifikovány jako hračky určené pro děti od 2 až 3 let.

VĚDA A ZÁBAVA

Děti se rychle naučí hrou a to je to, co máme na mysli vytvoření všech našich sbírek. Svět čísla TISSOTOYS je skvělá zábava a vzdělávání , podporovat harmonický a komplexní vývoj dítěte a rozvoj jeho představivost a tvořivost.

Jsme přesvědčeni, že vášeň a tekoucí s filozofií firmy TISSOTOYS , že centrum vždy klade na bezpečnost , potřeb a spokojenosti dítěte , přinese všechny velké uspokojení a měřitelné přínosy.

HRDINOVÉ HISTORIE

V nabídce vy údaje ze sbírky Heroes of History . S misternemu provedení , důraz na detail a věrnostních převody historických postav sloužit jako obou velkých výukových pomůcek a vykazuje cenné sběratelské předměty .

 

 

 

 

TISSOTOYS
ul. Sportowa 15, 44-145 Stanica
E-mail: office@tissotoys.eu

Zákaznický servis:
Otevřeno od pondělí do pátku , hodiny 8:00 - 16:00

Telefon:+48 32 230 26 45
FAX:+48 32 331 70 37
E-mail: sklep@tissotoys.eu

 

 

Script logo